Velikost textu:
 

Centrum sociálních služeb Český Těšín, příspěvková organizace

Vítejte...

Vítáme Vás na internetových stránkách Centra sociálních služeb Český Těšín, příspěvková organizace. Dovolte, abychom Vám přiblížili činnost naší organizace a seznámili Vás skomplexem poskytovaných služeb.

V rubrice "Aktuality" Vás budeme průběžně informovat o novinkách, změnách, nebližších plánovaných akcích a dalších aktivitách určených nejen pro uživatele našich služeb, ale i rodinné příslušníky a širokou veřejnost. Odkazy na poslední aktuality - viz níže.


Upozornění k aktuální situaci


V souvislosti s aktuálním nepříznivým vývojem epidemiologické situace v našem regionu a po dohodě se zřizovatelem Centra sociálních služeb Český Těšín, příspěvková organizace trvá zákaz návštěv v domově pro seniory. Tento stav platí do odvolání.

Organizace dodržuje i nadále při poskytování všech svých služeb přísná hygienicko-epidemiologická opatření. Epidemiologická situace je průběžně monitorována a vyhodnocována.


Ing. Kateřina Pindejová

ředitelka Centra sociálních služeb Český Těšín, příspěvková organizacePo dobu nepříznivé epidemiologické situace je kontaktní osobou pro případné dotazy ze strany uživatelů sociálních služeb, jejich rodinných příslušníků a veřejnosti Mgr. Jarmila Ďurčeková, zástupce ředitele Centra sociálních služeb Český Těšín, příspěvková organizace.

Vedoucí přímé péče
Zástupce ředitele
Osoba:
Mgr. Jarmila Ďurčeková
E-mail:
Tel:
+420 558 712 686
Mobil:
+420 724 865 928

Masopust

News image

21.02.2020 - Škubačky jinak

News image

19.02.2020 - Plesová sezóna pokračuje

News image

29.01.2020 - Narozeninová sešlost s písničkou

News image